(099) 24-01-223
Код товару: 435

Камінь жадеїт колотий середній (відро 10 кг) для електрокам'янки


Товар є в наявності
1 570грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: жадеїт колотий середній

Якщо ви хочете при відвідуванні лазні поєднати приємне з корисним, то вибір каменю один з перших факторів, на який варто звернути увагу. Всі камені для лазні відрізняються по теплоємності, фітотерапевтичним властивостям і довговічності. Поєднання всіх цих якостей робить жадеїт ідеальним каменем для лазні.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Камінь жадеїт колотий середній (відро 10 кг) для електрокам'янки

Перевагами каменю Жадеит колотий середній (відро 10кг) є:

Жадеит має дуже високу щільність, яка досягає 3,4 г / см3. Така щільність захищає камінь від розколювання під впливом високих температур. Середній термін служби 4-5 років, що само по собі є відмінний показником, як для каменів при використанні в сауні або лазні.

Окремо варто відзначити фітотерапевтичні властивості жадеита. Далеко не всі камені можуть похвалитися такими ж цілющими і оздоровчими властивостями, як жадеїт. Даний камінь при нагріванні виділяє метакремнієвої кислоту, яка сприятливо впливає на шкіру. Також в процесі банних процедур виділяються іони натрію і інші корисні мікроелементи, які нормалізують і покращують стан нервової і ендокринної системи, нормалізують тиск.

Колота поверхня каменю сама по собі дозволяє камінню швидше набирати температуру. А при правильно підібраній грубці використання банних процедур помітно прискорюється. Завдяки хорошій теплоємності, камені жадеита, набравши тепло, потім довго його віддають в парну.

У жадеита дуже низький коефіцієнт водопоглинання, тому при попаданні води на нагріті камені відбувається швидке її випаровування.

Слава про лікувальні та оздоровчі властивості жадеита тягнеться ще з дуже давніх часів, коли даний камінь був неймовірно рідкісним і дорогим. Дозволити його використання могли дуже багаті люди. З плином часу ця тенденція змінилася і камінь знаходиться в широкому вжитку, але в якості він від цього не втратив. Навіть навпаки, камінь тепер використовується також і для обробки парильних приміщень, печей і при виготовленні прикрас.

Характеристики

Порода камінняжадеит
Формаколотий
Вага, кг10
Країна виробник Україна