(099) 24-01-223
Код товару: 433

Талькохлорит обвалованний 20 кг для лазні та сауни


Талькохлорит обвалованний 20 кг для лазні та сауни
Товар є в наявності
370грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: Талькохлорит обвалованний

Талькохлорит обвалованих - це жаростійкий і теплоємна гірська мінеральна порода, що дозволяє швидко набирати тепло і довгий час тримати його в собі. Камінь поштучно оброблений, і всі гострі кути ретельно відшліфовані.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Талькохлорит обвалованний 20 кг для лазні та сауни

Перевагами талькохлорита обваловано є:

Камінь має значну теплоємність, за допомогою чого він добре і швидко акумулює велику кількість тепла, а також в 2.5 рази довше за будь-який інший банний камінь утримує його в собі.

Завдяки своїм хімічним властивостям, камінь при нагріванні випромінює ніжне, приємне тепло частотою - 8-9 мікрон, що дорівнює тепла, що випромінюється людським організмом і тим самим приносить більше розслаблюючих відчуттів.

Візуально обвалованих камінь має гарний зовнішній вигляд, більш приємний на дотик. Обваловані камені можна використовувати для масажних процедур, а також для закладки у верхню частину кам'янки, щоб створити гарні ергономічні форми.

В середньому, камені мають розмір - 10 х 15 см, що сміливо можна вважати середньої фракцією, яка компактно підійде як для будь-якої дров'яної банної печі, так і для електрокам'янки.

Без сумніву, талькохлорит вважається найпопулярнішим банним каменем. Його фізичні та хімічні властивості супроводжують будь-якого режиму польоту, будь то класична російська лазня або фінська сауна. Купуючи талькохлорітние камені для своєї кам'янки будьте впевнені, що ваш вибір ніколи не буде помилковим.

Характеристики

Порода камінняталькохлорит
Формаобвалованний
Вага, кг20
Країна виробник Україна