(099) 24-01-223
Код товару: 760

Безперебійне джерело живлення ZASILACZ AWARYJNY


Безперебійне джерело живлення ZASILACZ AWARYJNY
Товар є в наявності
10 231грн.

Країна виробник: Польща

Код виробника: ZASILACZ AWARYJNY

Безперебійне джерело живлення A 200 використовується для підтримки роботи пристроїв у разі відключення живлення в енергосистемі.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Безперебійне джерело живлення ZASILACZ AWARYJNY

Безперебійне джерело живлення ZASILACZ AWARYJNY

Він забезпечує роботу приладів, що живляться від змінного струму 230 В і загальної потужності не більше 200 Вт. Блок живлення призначений насамперед для співпраці з системами опалення (автоматика опалення, циркуляційні насоси, повітродувки, електромагнітні клапани тощо). Втрата напруги в мережі живлення змушує пристрій автоматично працювати в аварійному режимі. Він бере електрику від акумулятора, обробляє і керує підключеними пристроями. Перетворення напруги забезпечується вбудованим перетворювачем постійного струму / змінного струму. Коли мережева напруга відновлюється, ББЖ автоматично перемикається в режим очікування, заряджаючи акумулятор до максимальної ємності. Блок живлення оснащений сигналізацією падіння напруги акумулятора, захистом від надмірного розрядження акумулятора та системою підтримки акумулятора у стані безперервної готовності.

Блок живлення в аварійному режимі генерує напругу з квазісинусоідним сигналом і, таким чином, вимагає пильної уваги до технічних параметрів пристрою, який живиться. Для деяких пристроїв потрібен чистий синусоїдальний струм для правильної роботи (наприклад, газові котли). У разі виникнення сумнівів, слід проконсультуватися з виробником обладнання щодо можливості використання джерела живлення A 200.