(099) 24-01-223

Оплата і доставка

Доставка по Львову здійснюється до 3-ох робочих днів з 10:00 до 18:00. У святкові дні доставка замовлень не здійснюється. У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що вам доставили саме те, що ви замовляли. Всі претензії з приводу відповідності товару до Вашого замовлення, його зовнішнього вигляду, приймаються тільки в момент доставки.

У разі, якщо необхідно анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера інтернет-магазину напередодні доставки. Для того щоб запобігти подібним ситуаціям, будь ласка, уважно погоджуйте дату і час доставки замовлення з менеджером інтернет-магазину.

Доставка по Україні. Адресна кур'єрська доставка замовлень по Україні, в тому числі в приміські райони Львова, здійснюється протягом 2-5 робочих днів компаніями «Міст Експрес», «Нова Пошта», «Автолюкс», «Делівері», «Інтайм». Терміни доставки залежать від близькості населеного пункту до обласного центру. Ми постійно працюємо над якістю і швидкістю доставки. Саме тому Ваш зворотний зв'язок настільки важливий для нас. Поділитися своїми враженнями про обслуговування, залишити побажання або зауваження по доставці замовлень Ви можете, зателефонувавши нам за номерами телефонів 097-547-42-44 та 099-240-12-23.