(099) 24-01-223
Код товару: 778

Біо-вкладка Zuzia, Oliwia, Amelia


Товар є в наявності
5 246грн.

Країна виробник: Польща

Код виробника: BIO/Z/A/O

Завдяки біо-вкладці до топок Zuzia, Oliwia, Amelia ви можете насолоджуватися спогляданням живого вогню навіть у спекотні літні дні.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Біо-вкладка Zuzia, Oliwia, Amelia

Біо-вкладка Zuzia, Oliwia, Amelia

Завдяки камінній вставці ви можете насолоджуватися виглядом живого вогню не тільки в прохолодних осінньо-зимових днях, а й в спекотні літні дні, при цьому камін не створює тепла, а має суто декоративну функцію.
Вставка – це дуже простий у використанні елемент, що складається із двох частин – з кришки з листового металу та контейнера для біопалива. Кришка повинна бути розміщена в каміні на місці решітки, а контейнер повинен бути поміщений у отвір у днищі. Встановлення вставки займає лише мить, і зручна упаковка може бути використана для зберігання чавунної решітки під час використання вставки.

Для того, щоб повною мірою насолодитися видом вогню також необхідно біопаливо (BIO-DECO), за допомогою якого процес добування вогню займає кілька секунд. Використання такого типу розчину дозволяє уникнути забруднення скла і не вимагає очищення каміна після згоряння рідини. Завдяки невеликій та зручній упаковці зберігання вставки не викликає проблем.