(099) 24-01-223
Код товару: 498

Грунтовка SILCACON 5 л


Грунтовка SILCACON 5 л
Товар є в наявності
2 303грн.

Країна виробник: Німеччина

Код виробника: SILCACON

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Грунтовка SILCACON 5 л

Грунтовка SILCACON призначена для грунтування плит SILCA і підготовки їх до подальшого нанесення штукатурки, клею або вапняної штукатурки. Грунтовка знижує капілярну активність плит SILC. SILCACON є водну суспензію на основі чистого акрилу без додавання розчинника, має дифузійними властивостями, стійкий до лугу. Використовуйте на зовнішніх сторонах ізоляційні дошки в каміні. Розбавте чистою водою у співвідношенні 1: 2. загрунтовану поверхню злегка загартована.

Використання:

SILCACON повинен бути добре перемішаний або струснуть перед використанням. Для рівномірного нанесення найкраще наносити за допомогою розпилювача. Невеликі поверхні можна заґрунтувати щіткою або валиком, стежачи за рівномірним розподілом грунту. Правильно загрунтовані поверхню має злегка синій колір. Наступна робота повинна початися тільки після висихання. Температура обробки вище 5 ° С

При роботі з грунтом забезпечте достатню вентиляцію. Місткість близько 0, 15 л / м²

Розбавте чистою водою у співвідношенні 1: 2. Розбавлену грунт слід використовувати негайно. Промийте робочі інструменти водою до повного висихання грунтовки SILCACON.

Зберігання та придатність для використання

Термін зберігання просочення в закритій упаковці становить 12 місяців з дня виготовлення, в сухих і морозостійких приміщеннях. Відкриті упаковки повинні бути добре закриті і використовуватися негайно.

Характеристики

Об'єм, л5
Країна виробник Німеччина