(099) 24-01-223
Код товару: 226

Камінна топка FRANEK PW 12 з водяним контуром


Безкоштовна доставка
Товар є в наявності
78 892грн.

Країна виробник: Польща

ШхГхВ: 700 x 511 x 1147 см

Код виробника: FRANEK/PW/12/W

Пропозиція для всіх, хто хоче максимально використати тепло від каміна. Сучасні рішення гарантують економію енергії і забезпечують безперебійну роботу і очищення виробу

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Камінна топка FRANEK PW 12 з водяним контуром

Камінна топка FRANEK 12 з водяним контуром - це специфічний гібрид, що поєднує в собі функції звичайного повітряного каміна і можливості водного каміна. В результаті, частина теплової енергії, що міститься в димовому газі, що виходить з камери згоряння камінної топки, захоплюється підставою. Воду в ній нагрівають і потім переносять в систему c.o. Завдяки цьому, з однаковою кількістю палива, ми отримуємо два різні способи обігріву вашого будинку. Котушка центрального опалення води пристосована для співпраці з установками опалення та підігріву підлоги з c.o. для твердого палива, газу, нафти, електроенергії та теплових насосів і сонячних батарей.

Головка виготовлена ​​зі сталі, призначеної для високих температур. Цей матеріал адаптований для роботи в системах центрального опалення, забезпечує високу надійність пристрою, термічний опір і тривалу роботу. Його центральною частиною є внутрішня камера, в якій розташована система горизонтальних трубок, так званих полум'я, яке збільшує поверхню контакту між водою і нагрівальним середовищем, тобто вихлопними газами. Завдяки цьому, база отримує максимальну кількість тепла від парів і передає її воді. Тепловий захист пристрою - це котушка, гарантує надійну роботу всього каміна.

Водяний балон, коли пристрій працює, повинен бути підключений до установки, тобто він повинен бути заповнений водою. В іншому випадку він може пошкодити його. Топка може працювати як у відкритих, так і в закритих системах з робочим тиском 2 бар. Максимальне використання ЕНЕРГІЇ

Картридж оснащений щільно розташованими радіаторами ззовні. Завдяки використанню такого рішення поверхню тепловиділення в навколишнє середовище значно більше, і в той же час збільшується маса каміна.

Камінна топка має потрійну систему вентиляції для камери згоряння, завдяки якій спалювання деревини є екологічним і, головне, економічним.

1. Первинне повітря подається для картриджа ззовні завдяки вбудованому з'єднанню на вході повітря 125 мм. Заглушка повітрозабірника розташована в підлозі картриджа.

2. Вторинне повітря подається через отвори в задній стінці печі, створюючи так звані система допалювання. Він відповідає за спалювання газів і скорочення викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів CO (низький рівень викидів CO).

3. Пристрій оснащений системою чистого скла - завдяки так званим Завіса повітряного потоку поширюється рівномірно, змітає скло і мінімізує осадження сажі на ньому. Це дозволяє підтримувати ефективний і чистий вид скла протягом тривалого часу. Регулювання вентиляції камери згоряння є незалежним для всіх трьох систем, завдяки чому користувач має кращий контроль над процесом горіння.

БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ Чавунна передня частина топки обладнана декоративної склозахісною керамікою, витримує температуру до 660 ° C, яка має сертифікат якості і безпеки. Крім того, цей вид обробки надає каміна сучасний і елегантний вигляд, який оптично збільшує передню частину картриджа. Щільно розташовані радіатори і стіни печі з високоякісного чавуну товщиною 8 мм гарантують безпеку роботи каміна і максимальне використання тепла. комфорт використання

Камін обладнаний системою чистого скла - завдяки так званим Потік повітряної завіси розподіляється рівномірно, змітає скло і мінімізує осадження сажі на ньому. Це дозволяє підтримувати ефективний і чистий вид скла протягом тривалого часу. Зберігати камін в чистоті легше завдяки змонтованої решітці і ящику, в якому накопичується зола. Крім того, він має знімну огорожу, захищає деревину від випадання з печі і полегшує чистку каміна.

Характеристики

Номінальна потужність (КВт)12
Діаметр димоходу (мм)200
Середня потужність з водяного контуру (КВт)6,5
Відповідає критеріям ECOPROJECT Є
Ефективність тепла ККД (%)81
Максимальний тиск води (bar)2
Об'єм води (л)32
Температура димових газів (C)230
Максимальна довжина полін мм500
Сумісність зі стандартом BImSchV 2 Немає
Подача повітря в камеру згоряння Немає
Зольник Є
Декоративне скло типу Glass Немає
Забір повітря Є
Футеровка камери згоряння Немає
Декоративні скляні панелі Є
Відкривання дверейВліво
МатеріалЧавун, Сталь
Діапазон потужності (КВт)5-15
Тип паливаДерево
Викиди CO (при 13% O 2) ≤, представлені у %0,10
Тип склаПросте
Ширина, см700 см
Глибина, см511 см
Висота, см1147 см
Вага, кг348
Країна виробник Польща