(099) 24-01-223
Код товару: 425

Малиновий кварцит 20 кг для лазні та сауни


Малиновий кварцит 20 кг для лазні та сауни
Товар є в наявності
310грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: Малиновий кварцит

Малиновий кварцит - це гірський камінь, який має дрібну кристалічну структуру, яка здатна швидко вбирати тепло і внаслідок - тривалий час його випромінювати. Камінь на 98 відсотків складається з мінералу кварциту, завдяки чому володіє міцністю і стійкістю.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Малиновий кварцит 20 кг для лазні та сауни

Перевагами малинового кварциту є:

Завдяки своїй мінеральної структурі, малиновий кварцит вважається самим довговічним банним каменем. Кварцит з легкістю переносить великі перепади температур, не кришиться і служить порівняно максимальний строк.

Камінь має красивий малиновий колір, який при поливанні водою стає більш насиченим і надає будь-каменке естетичний вигляд.

В упаковках знаходиться камінь середніх фракцій, завдяки чому він відмінно підходить для кам'янок будь-якої форми і будь-якого дизайну. Приблизний розмір каменів - 10 х 15 см.

Малиновий кварцит з упевненістю можна вважати одним з найкращих каменів для бань і саун. Крім красивого малинового кольору і міцності, камінь здатний швидко акумулювати тепло і при контакті з водою створювати велику кількість добротного пара.

Характеристики

Порода каміннямалиновий кварцит
Формаколотий
Вага, кг20
Країна виробник Україна