(099) 24-01-223
Код товару: 504

Обігрівач газовий PATIO MINI сталь пульт


Безкоштовна доставка
Товар є в наявності
64 622грн.

Країна виробник: Польща

ШхГхВ: 42.7 x 42.7 x 134.7 см

Код виробника: PATIO/MINI/G30/37MBAR/S

Це стильний газовий нагрівач, який не тільки забезпечує тепло та світло, а й створює унікальну і затишну атмосферу. Його особливістю є видимість вогню з чотирьох сторін.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Обігрівач газовий PATIO MINI сталь пульт

Корпус обігрівача виконаний зі сталі покритої порошковою фарбою. Завдяки цьому Patio стійкий до пошкоджень. Нижня камера пристрою захищена від не санкціонованого відкриття за допомогою вмонтованого замка у дверях.
Самі двері відкриваються системою push-to-open. Скляна обудова захищає нас від прямого контакту з вогнем. Спеціальне термостійке скло, яке також використовується в традиційних камінних топках, може витримувати температуру до 800 °C. Це дозволяє абсолютно безпечно насолоджуватися грою полум’я. Крім того тепло, що виробляється в Patio, рівномірно розподіляється у чотирьох напрямках.

Ємність з газом прихована в корпусі Patio. Обігрівач оснащений спеціальним клапаном нахилу, який у випадку
перекидання пристрою автоматично відключає подачу газу до пальника. Пристрій не залежить від електричної системи, тому ми переконані, що навіть за відсутності електроенергії він буде освітлювати терасу або сад. Нагрівач оснащений надійною автоматичною системою контролю, що запобігає витоку палива. Крім того, Patio оснащений системою газконтролю, яка відключає подачу газу до пальника, при відсутності полум’я.

Переваги

Patio гармонійно вписується в інтер’єр практично скрізь. Нагрівач може бути елегантним декором на терасі будинку або в саду, цікавим доповненням до зони відпочинку як у ресторанній, так і в готельній індустрії. Привабливий зовнішній вигляд і приємна теплота Patio наповнять сади та тераси гостями як у весняні теплі вечори, так і в прохолодні зимові.

В процесі роботи Patio беззвучний, не забруднює повітря, що особливо важливо для людей схильних до алергії. Patio обладнаний колесами, тому його легко пересувати. Розмістивши Patio у вибраній зоні, ми можемо зафіксувати колеса і встановити його на ніжках. Patio не потребує очищення скла, оскільки в процесі горіння не має диму. Управління роботою пристрою легке та інтуїтивно зрозуміле завдяки простому у використанні пульті дистанційного керування.