(099) 24-01-223
Код товару: 556

Паливний блок Gloss fire Катмай 600


Безкоштовна доставка
Довжина
Товар є в наявності
23 710грн.

Країна виробник: Україна

ШхДхВ: 250 x 600 x 77 см

Код виробника: Катмай 600

ПБ з поліпшеним функціоналом - особливістю цих блоків є наявність подвійного вентильованого корпусу, завдяки якому знижується теплове навантаження на огороджувальні конструкції і вдосконалене внутрішній устрій, а так само ергономічна засувка, яка дозволяє регулювати висоту полум'я, регулювати витрату біоетанолу, регулювати тепловіддачу. Рекомендується вбудовувати в конструкції, в яких небажаний надмірний нагрів (гіпсокартон, гіпсові портали, термостійке ДСП).

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Паливний блок Gloss fire Катмай 600

• Вентильований повнофункціональний ПБ. Двостінна конструкція ПБ забезпечує надійність і безпеку в експлуатації.

• Ергономічна засувка - дає можливість відрегулювати інтенсивність горіння, висоту полум'я, тепловіддачу, витрата біопалива.

• Вентильований захисно- декоративний корпус - захищає конструкцію, що захищає від перегріву. Працюючи, спільно з вентиляційними отворами на лицьовій панелі, покращує теплообмін і сприяє менш інтенсивному нагріванню ПБ. Забарвлюється насиченою термостійкою фарбою для камінів кольором чорний оксамит. Має декоративний зовнішній вигляд.

• Внутрішній корпус - містить в собі внутрішній устрій, систему анти переливу.

• Внутрішній устрій - рівномірно розподіляє біоетанол уздовж ПБ, перешкоджає закипання палива. Горіння відбувається за його межами, що робить ПБ безпечним в експлуатації (спалюється НЕ рідке паливо, а його пари). Завдяки вдосконаленому внутрішньою будовою полум'я горить рівномірно, спокійно, менш інтенсивно.

• Керамоволокно - має абсорбуючі властивості, утримує біоетанол, виключає хлопки, спалахи, перешкоджає, витоку біопалива.

• Система анти переливу - забезпечує безпечну експлуатацію ПБ.

• Жаростійка сітка - завдяки їй полум'я має насичений жовтий колір. Працюючи з Керамоволокном, збільшується тривалість горіння. Використовується високоякісна жароміцна антикорозійна нержавіюча сталь.

• Лицьова панель з вентиляційними отворами - виключає деформацію металу в момент максимального нагріву. Вентиляційні отвори призначені для додаткової вентиляції ніші. Виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 6 мм. Має високу якість обробки - поверхня шліфується на сучасному обладнанні.

• Місце заправки та контролю рівня палива - зручна і безпечна опція, яка економить час заправки ПБ. Відкручує, вставляєте воронку, заливаєте паливо до певного рівня, закручуєте і експлуатуєте. Токарний виріб, виготовлений з нержавіючої сталі, має декоративний зовнішній вигляд.

• Полум'ягасник - дає можливість гасити біокамін в будь-який час, залишаючи біопаливо всередині блоку. Завдяки тому, що полум'ягасник  лежить за межами ПБ, він не нагрівається, що зводить до мінімуму запах при гасінні. Виготовляється з високоякісної сталі товщиною 8 мм. має декоративний зовнішній вигляд.

Характеристики

Довжина вогня, мм463
Висота полум'я, мм250
Об'єм блока, літр2.4
Тепловіддача, Вт2500
Ширина, см250 см
Довжина, см600 см
Висота, см77 см
Країна виробник Україна