(099) 24-01-223
Код товару: 459

Вільностояча піч газова KOZA AB S (NG)


Безкоштовна доставка
Товар є в наявності
113 504грн.

Країна виробник: Польща

ШхГхВ: 528 x 422 x 1051 см

Код виробника: KOZA/AB/S/G/G20/20MBAR

Сучасна та екологічна піч, що відрізняється цікавим дизайном і чудовими параметрами, а також зручністю використання завдяки інтуїтивному керуванню за допомогою пульта дистанційного керування.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Вільностояча піч газова KOZA AB S (NG)

Koza AB відрізняється сучасною лінією і інноваційними технічними рішеннями, які забезпечують високу термічну ефективність і комфорт використання. Спеціально розроблена керамічний пальник забезпечує реалістичне бачення вогню, як у справжній печі на дровах. Крім того, існує можливість саморегулювання висоти полум'я. БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ

Піч обладнана повністю безпечною і вдосконаленою системою автоматичного газового контролю з використанням дистанційного керування, захищає від неконтрольованого витоку палива. Герметично закрита камера згоряння, дає найвищу ступінь безпеки. У разі виникнення проблем з димом, піч автоматично вимикається. Це дозволяє вам насолоджуватися грою полум'я, і ​​знаходиться під повним контролем. Крім того, ідеальна герметичність печі гарантується твердими звареними швами.

Піч була виготовлена ​​зі сталі. Сталеві елементи розрізнені лазером з використанням сучасного обладнання, а потім зігнуті на згинальних машинах з ЧПУ.

Піч має власну систему електроживлення, що означає, що вона не залежить від електричної установки. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що навіть в разі відключення електроживлення вона буде працювати. Центральний блок живиться від 4 батарейок 1,5 В. Автоматика, використовується в пристрої, гарантує захист від несанкціонованого активації дітьми. Вона також дозволяє запрограмувати або вимкнути її у певний час в певний день. Коза має сертифікат випробування типу EC, що гарантує безпеку використання, охорону здоров'я і охорону навколишнього середовища. комфортного використання Повне управління і настройка пристрою здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування з вбудованим термостатом.

Установка не вимагає традиційного димоходу - коаксіальна система дозволяє встановлювати піч в приміщеннях без димоходу, просто виводити провід зі стіни будівлі або дахи. Пристрій має можливість тимчасово програмувати добову температуру навіть за сім днів. Це означає, що ми можемо встановити не тільки бажану температуру, але і час включення і виключення печі. Низький вага і легкий монтаж дозволяють вільне зміна місця розташування, в залежності від доступу до вихлопного каналу. Випускний отвір знаходиться у верхній пластині. Скло, що використовується в будівлі, - це спеціальна термостійка кераміка, яка також використовується в традиційних кам'яних топках, які витримують температуру до 660 ° С

УВАГА! Перед покупкою необхідно вказати, який тип газу буде поставлятися з установкою - природний газ, або газ пропан-бутан, оскільки вибір пальника і форсунок буде залежати від вибору газу. Перед монтажем переконайтеся, що пристрій, що підключається, призначений для газопостачання відповідно до типу газової установки. Всю необхідну інформацію про необхідних параметрів газу можна знайти на табличці каміна і в інструкції по експлуатації.

Характеристики

Пульт Немає
Номінальна потужність5,2
Теплова ефективність, %80,1
Декоративне скло Є
Діапазон потужності (КВт)2,7-5,2
Тип паливаПриродний газ
Тип склаНапівкруглий
Матеріалсталь
Ширина, см528 см
Глибина, см422 см
Висота, см1051 см
Вага, кг104
Країна виробник Польща