(098) 81-07-211 (099) 24-01-223
Код товару: 515

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau з 3D ефектом


Безкоштовна доставка
Товар є в наявності
45 765грн.

Країна виробник: Іспанія

ШхГхВ: 567 x 260 x 300 см

Код виробника: Juneau

Особливості: контроль інтенсивності диму обігрів регульований пульт ДУ Гарантія - 2 роки

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau з 3D ефектом

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau відноситься до електрокаміни з 3D ефектом полум'я. Вони настільки реалістично передають всю красу полум'я, яке горить, що ні в чому не поступаються справжнім. І при цьому Вам не доведеться боротися з золою, запахом диму, купувати і зберігати паливо, переживати про дозволи для установки каміна і про його пожежної безпеки. Ви легко зможете встановити електрокамін Dimplex Juneau і насолоджуватися красою неймовірно реалістичного "живого" полум'я 365 днів в році.

Навіть при близькому розгляданні електрокамін складно відрізнити від справжнього каміна. А все це завдяки спеціальній технології, запатентованої компанією Dimplex, Opti-Myst. Внизу вогнища, за декоративною висувною панеллю, вбудовані спеціальний пластиковий резервуар для води і безшумний ультразвуковий парогенератор, під дією якого вода перетворюється в пар, а потім підсвічується зсередини довговічними галогеновими лампами. Саме за рахунок підсвічування пари, що виходить досягається ефект "живого полум'я", адже пар імітує танцюючі язики полум'я і дим над дровами. Обсяг резервуара для води - 1,3 л. Цього вистачає на 3 дні, при середній роботі каміна 2-4 години і середньої інтенсивності диму. Інтенсивність диму регулюється. При відсутності води електрокамін відключається і подає спеціальний звуковий сигнал.

Dimplex Juneau відноситься до розряду підлогових електрокамінів і має абсолютно відкритий суцільнометалевий корпус чорного кольору. Але, при бажанні, його можна встановити в спеціальній ніші або порталі, наприклад IDaMebel New York. Ефект тління - дрова з технологією Optiglo, з вбудованими світлодіодами, які створюють ефект тління і мерехтіння. Електрокамін досить економічний і простий у догляді.

Особливості Dimplex Opti-myst Juneau

  • ефект «живого» полум'я Opti-Myst
  • повна пожежна безпека і простота у використанні
  • компактний
  • без обігріву
  • тип - електрокамін топка / вкладка
  • повністю відкритий суцільнометалевий корпус
  • інтенсивність полум'я і диму регулюється
  • яскраві мерехтливі дрова, вугілля і зола
  • оснащений пультом дистанційного керування

Dimplex Opti-myst Juneau підлоговий камін відкритого типу, який стане гордістю і окрасою будь-якої вітальні, спальні або кабінету. Виконує тільки декоративну функцію. При цьому передає всю красу справжнього полум'я і є абсолютно безпечним. Полум'ям і димом неможливо обпектися. Перевагою електрокаміна є і те, що дим не має запаху. Тому він безпечний навіть для людей, які страждають алергією та астмою. А так як технологія Opti-Myst побудована на роботі парогенератора, то він в якійсь мірі, виконує функції зволожувача повітря.

Одним з основних переваг даного електрокаміна є простота установки і експлуатації. Так як електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau є побутовим приладом, він може бути підключений до електромережі 220 В. Для його монтажу не потрібні спеціальні дозволи або проектна документація. Електрокамін укомплектований пультом дистанційного керування, але може управлятися і без нього - з прихованою приладової панелі.

Характеристики

Функція обігріву Немає
Ефект тління дров Немає
Ефект іскор Немає
Регулювання яскравості горіння полум'я Немає
Наявність пульта ДУ shop.y
Регулювання звуку Немає
Потужність полум'я, кВт0.35
Живлення мережі, В220
Тип камінапідлоговий / вбудований
Матеріал панеліметал, пластмас
Ширина, см567 см
Глибина, см260 см
Висота, см300 см
Країна виробник Іспанія