(099) 24-01-223
Код товару: 515

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau з 3D ефектом


Безкоштовна доставка
Товар є в наявності
59 325грн.

Країна виробник: Ірландія

ШхГхВ: 567 x 260 x 300 см

Код виробника: Juneau

Особливості: контроль інтенсивності диму обігрів регульований пульт ДУ Гарантія - 2 роки

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, передплата на картку

Опис Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau з 3D ефектом

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau відноситься до електрокаміни з 3D ефектом полум'я. Вони настільки реалістично передають всю красу полум'я, яке горить, що ні в чому не поступаються справжнім. І при цьому Вам не доведеться боротися з золою, запахом диму, купувати і зберігати паливо, переживати про дозволи для установки каміна і про його пожежної безпеки. Ви легко зможете встановити електрокамін Dimplex Juneau і насолоджуватися красою неймовірно реалістичного "живого" полум'я 365 днів в році.

Навіть при близькому розгляданні електрокамін складно відрізнити від справжнього каміна. А все це завдяки спеціальній технології, запатентованої компанією Dimplex, Opti-Myst. Внизу вогнища, за декоративною висувною панеллю, вбудовані спеціальний пластиковий резервуар для води і безшумний ультразвуковий парогенератор, під дією якого вода перетворюється в пар, а потім підсвічується зсередини довговічними галогеновими лампами. Саме за рахунок підсвічування пари, що виходить досягається ефект "живого полум'я", адже пар імітує танцюючі язики полум'я і дим над дровами. Обсяг резервуара для води - 1,3 л. Цього вистачає на 3 дні, при середній роботі каміна 2-4 години і середньої інтенсивності диму. Інтенсивність диму регулюється. При відсутності води електрокамін відключається і подає спеціальний звуковий сигнал.

Dimplex Juneau відноситься до розряду підлогових електрокамінів і має абсолютно відкритий суцільнометалевий корпус чорного кольору. Але, при бажанні, його можна встановити в спеціальній ніші або порталі, наприклад IDaMebel New York. Ефект тління - дрова з технологією Optiglo, з вбудованими світлодіодами, які створюють ефект тління і мерехтіння. Електрокамін досить економічний і простий у догляді.

Особливості Dimplex Opti-myst Juneau

  • ефект «живого» полум'я Opti-Myst
  • повна пожежна безпека і простота у використанні
  • компактний
  • без обігріву
  • тип - електрокамін топка / вкладка
  • повністю відкритий суцільнометалевий корпус
  • інтенсивність полум'я і диму регулюється
  • яскраві мерехтливі дрова, вугілля і зола
  • оснащений пультом дистанційного керування

Dimplex Opti-myst Juneau підлоговий камін відкритого типу, який стане гордістю і окрасою будь-якої вітальні, спальні або кабінету. Виконує тільки декоративну функцію. При цьому передає всю красу справжнього полум'я і є абсолютно безпечним. Полум'ям і димом неможливо обпектися. Перевагою електрокаміна є і те, що дим не має запаху. Тому він безпечний навіть для людей, які страждають алергією та астмою. А так як технологія Opti-Myst побудована на роботі парогенератора, то він в якійсь мірі, виконує функції зволожувача повітря.

Одним з основних переваг даного електрокаміна є простота установки і експлуатації. Так як електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau є побутовим приладом, він може бути підключений до електромережі 220 В. Для його монтажу не потрібні спеціальні дозволи або проектна документація. Електрокамін укомплектований пультом дистанційного керування, але може управлятися і без нього - з прихованою приладової панелі.

Характеристики

Функція обігріву Немає
Ефект тління дров Немає
Ефект іскор Немає
Регулювання яскравості горіння полум'я Немає
Наявність пульта ДУ Є
Регулювання звуку Немає
Потужність полум'я, кВт0.35
Живлення мережі, В220
Тип камінапідлоговий / вбудований
Матеріал панеліметал, пластмас
Ширина, см567 см
Глибина, см260 см
Висота, см300 см
Країна виробник Ірландія