(099) 24-01-223

Особливості німецьких тристоронніх камінів Hoxter

Особливості німецьких тристоронніх камінів Hoxter
Перш за все хочемо наголосити на тому, що всі тристоронні топки Hoxter мають гільйотинний метод відкривання дверей (двері піднімаються вгору). Для виготовлення тристоронніх сталевих камінних топок Hoxter використовується котлова жаростійка або легована сталь. Така сталь застосовується у виробництві трубопроводів, які можуть працювати при високих температурних навантаженнях. Нижче ми перерахуємо основні переваги тристоронніх німецьких топок Hoxter.

Надійність і екологічність матеріалів

Сталеві камінні топки проходять антикорозійну обробку після чого покриваються термостійкою фарбою. Наприклад німецький виробник камінних топок Hoxter використовує екологічну фарбу Senotherm, яка може витримувати температуру до 600 С і не виділяти специфічний запах при роботі каміна.

Опорна рама

Будь-яку тристоронню модель камінної топки Hoxter можна укомплектувати опорною рамою, яка кріпиться до корпусу топки. Монтажна рама дозволяє більш надійно закріпити топку в порталі. Опорна рама кріпиться до монтажної конструкції, не залежно від верхньої частини топки, що не приводить до теплового розширення рами і забезпечує стабільність всієї конструкції.

Ви можете вибрати 3-х, 5-ти або 8-ми сторонні рами шириною 70 мм з чорного металу або нержавіючої сталі, монтаж опорних рам відбувається на заводі. Монтажні рами витримують навантаження до 200 кг.

Регулювання подачі повітря

Для очищення стекол Hoxter використовує 3 направляючі для подачі повітря, вони знаходяться у верхній частині топки над дверцятами. Завдяки чому велика частина повітря для горіння потрапляє зверху на бічні стекла, і це забезпечує максимально можливу чистоту скла. У топках UKA з великим склінням додатково повітря спрямовується через задню стінку в камеру згоряння.

Подача повітря в камеру згоряння регулюється без особливих зусиль за допомогою однієї ручки, розташованої під дверцятами топки по центру.

Оздоблення камери згоряння і елементи управління

Камера згоряння в топках Hoxter викладена теплоємним матеріалом шамотом. Hoxter одна з небагатьох компаній, яка пропонує облицювання камери згоряння з світлого або темного шамоту. Світлий шамот виробляє компанія Вольфсхойер (Wolfshöher), а темний шамот з Kandern, шамотні плити обпікаються при температурах понад 1100 ° C.

В камінних

топках Hoxter ручка дверей і ручка подачі повітря можуть бути з нержавіючої сталі або чорного металу. Ручки з чорного металу мають спеціальне тефлонове покриття, яке стійке до температур і приємно на дотик.

Стекло в топках серії UKA легко відчиняється вбік для очищення скла.

Механізм підйому дверцята

Плавність ходу, надійне тихе відкривання дверцят вгору забезпечується верхніми і нижніми самозмащувальними, міцними кульовими підшипниками і жаростійкими роликами (температура використання до 350 °С). Рух двері дуже точний, так як здійснюється по окремих профілях з високоякісної сталі.

Автоматика для каміна Hoxter

Крім чудового зовнішнього вигляду всі каміни Hoxter можна використовувати як єдине джерело опалення будинку. Особливо це стосується тристоронніх камінів серії UKA, тому що тристоронні каміни можуть похизуватися нетривіальною потужністю від 5 до 15 кВт.

А для більш комфортного управління каміном, компанія Hoxter пропонує автоматичну систему контролю горіння Abra 6.1. Вам необхідно на дисплеї виставити комфортну температуру в приміщенні, а автоматика буде самостійно контролювати процес горіння в топці.

У комплект автоматики ABRA 6.1 входить:

  • дисплей на якому ви керуєте температурою обігріву,
  • датчик двері,
  • датчик температури,
  • повітряна заслінка, яка регулює подачу повітря в камеру згоряння,
  • блок керування.

Для підвищення комфорту експлуатації автоматична система має бездротовий зв'язок між дисплеєм і блоком управління. За допомогою блоку управління відбувається обробка інформації про температуру в котельній камері і виходячи з цього контролюється подача повітря.

Обслуговування камінних топок Hoxter

Камінні топки Hoxter сконструйовані таким чином, що всі деталі топок і елементи підйомного механізму доступні для їх ревізії та заміни зсередини камери згоряння після установки каміна. Ревізійні отвори в корпусі топок, що знаходяться за шамотною футеровкою, забезпечують доступ до підіймального механізму двері і механізму контролю подачі повітря. Тому немає необхідності робити сервісні отвори в облицюванні каміна при використанні камінних топок.

Купуючи німецьку камінну топку Hoxter в нашому магазині, ви отримуєте 2 роки гарантії на всі механічні частини, що знаходяться в контакті з вогнем (скло і шамот), а також 5 років гарантії на корпус топок.

Останні публікації